Tänane finaalmäng algas tasavägiselt ning esimese veerandi lõpuks juhtis Kalev 21:18. Poolajavileks 42:32 ette pääsenud kalevlased kasvatasid kolmanda veerandi kaheksandaks minutiks eduseisu juba 18-punktiliseks (66:48). Otsustav neljandik algas Kalevi 66:52 juhtimisel ja sealt edasi tiitlikaitsjad Rockile enam sõnaõigust ei andnud. Neljanda veerandi keskpaigaks oli vahe kärisenud 20-punktiliseks (76:56) ja mäng oli tehtud. Kalev on nüüd võitnud koguni 17 (!) finaalmängu järjest.

Kalevi resultatiivseim oli Gregor Arbet 14 punktiga, Curtis Millage ja Frank Elegar lisasid 13 ning Bamba Fall 12 silma. Lauavõitluses 27:41 alla jäänud ja 15 pallikaotust teinud Rocki tulemuslikum oli Janar Talts 13 punktiga, Vincent Simpson viskas 12 punkti.

Seeria neljas mäng, mis võib jääda ka viimaseks, on kolmapäeval taas Saku Suurhallis.