Rapla alistas täna TTÜ koduväljakul 65:57 ja võitis seeria 3:0. Avaveerandi järel juhiti 20:15, poolajavileks 32:22 ja kolmanda veerandi lõpuks juba 51:36. TTÜ jõudis poolteist minutit enne lõppu veel kuue punkti kaugusele (52:58), kuid Rapla end enam üllatada ei lasknud. Väga tähtsa kaugviske tabas minut enne lõpuvilet Martin Paasoja.

Rait-Riivo Laane tabas täna viis kaugviset kuuest ning kogus 22 punkti. Jaan Puidet  tõi TTÜ parimana 16 punkti, võttis 8 lauapalli ja jagas 5 resultatiivset söötu.

Rapla läheb poolfinaalis vastamisi Kalev/Cramoga. Tiitlikaitsja võitis veerandfinaalis Tallinna Kalevit mängudega 3:0. TÜ/Rock oli veerandfinaalis parem Valgast samuti 3:0 ja ootab endale vastast paarist Tarvas-Pärnu.

Kolmapäeval jätkub põnevaimaks seeriaks kujunenud Rakvere Tarvase ja KK Pärnu vastasseis. Pärnu viigistas kodusaalis seeria 1-1-le ning saab võimaluse enne Rakveresse naasmist eduseisu võtmiseks. Kohtumine Pärnu spordihoonest algab kell 18.50 ja seda näeb otseülekandes Delfi TV-st. Reedel tervitamegi Teid Rakverest, kus peetakse Pärnu ja Tarva neljas kohtumine. Otseülekanne algab kell 18.50.