Tarval oli punkt-punkti heitlusena kulgenud kohtumise lõpus võimalus mäng lisaajale viia, kuid Juris Umbraško lõpusekundi kaugvise ei tabanud.

Võitjate resultatiivseim oli täna Tanel Sokk 18 punktiga, vanameister Valmo Kriisa lisas 9, Janar Talts 6 ning Joosep Toome ja Timo Eichfuss 5 silma. Üldse tegid tartlastel skoori kümme meest. Tarva parimana viskas Brandis Raley-Ross 16 punkti, David Haughton ja Jan Span toetasid 14 silmaga.

Kohtumist alustas paremini Tarvas, kes võitis avaveerandi 17:14 ning pääses teisel neljandikul korraks juba 11 punktiga juhtima (27:16). Poolajavileks suutsid tartlased vahe tagasi mängida ja pikale pausile mindi Rocki napis, 35:34 eduseisus. Punkt-punkti heitlus jätkus ka korvidevaeselt kulgenud kolmandal veerandil, mille lõpuks oli omakorda ees Tarvas 45:44.

Otsustava veerandaja keskel pääses Tarvas 9:0 vahespurdi järel kuuega (54:48) ette, kuid peagi vastas Rock omapoolse 8:0 spurdiga. 1.12 enne lõppu vilistati Reinar Hallikule viies viga ning Toome viis vabavisetest Tartu ette 56:54. Lõpuminuti alguses tabas Span kaugviske ja sellele vastas Sokk kahepunktiviskega - Rock ees 58:57. 17 sekundit enne lõppu eksis Ross kaugviskel ning Gert Dorbeku üks tabav vabavise (kahest) kasvatas Rocki edunumbrid 59:57-le. Lõppseisu vormistas Toome, tabades vabaviskejoonelt samuti kahest viskest ühe. Umbraško lõpusekundi kolmene enam ei tabanud.

Raske poolfinaali mängudega 3:2 võitnud Rock kohtub finaalseerias tiitlikaitsja Kalev/Cramoga, seeria algab 14. mail Tartus. Tarvas mängib pronksiseerias Rapla TYCO-ga.