TTÜ haaras kohe mängu esimestel minutitel juhtohjad enda kätte ning võitis poolaja kaheksa punktiga, olles ees veel ka kolmanda veerandaja järel, ent otsustaval perioodil pööras kohtumise enda kasuks siiski Tartu.

Võitjate resultatiivseim oli 26 punkti, seitse lauapalli ja viis korvisöötu kogunud Vytenis Cizauskas, Tartu uus mees Julius Kazakauskas lisas 16 punkti ja seitse lauapalli.

TTÜ liidriks oli Levi Martin Giese, kes kogus 22 punkti ja 12 lauapalli, Matthias Tass lisas 19 silma ja viis lauapalli.

Tartu hoiab turniiritabelis võiduprotsendilt teist kohta (9-5), TTÜ on play-off kohalt väljas seitsmes (2-12).

Meistrivõistluste raames on meeskonnad sel hooajal korra kohtunud (15. detsember), Tartu jäi koduväljakul peale 79:71.

Balti liiga alagrupiturniiril on omavaheline seis Tartu kasuks 2-0. Seal on ühe poole üleolek olnud väga kindel, tartlaste võidunumbriteks 88:70 ja 118:63.