Rock alustas kohtumist hästi, sai kohe juhtima, kuid ei suutnud avaveerandi lõpuni suurt edu hoida ning 10 minuti järel oli tartlaste eduseis 20:18. Teisel veerandil tegi Tartu aga kiired korrektuurid ning tänu heale visketabavusele ning kaitsele tehti kiirelt 22-4 vahespurt ja ega enam edu käest antudki. Viimasele veerandile läks Rock 68:52 eduseisus.

Tarvas pidi tänases kohtumises hakkama saama ilma põhimeeste Reimo Tamme ja Juris Umbraškota. Nende asemel said tublisti mänguaega Rakvere noored mehed Andri Metsaru ja Oliver Metsalu, kellest esimene viibis väljakul tervelt 24 minutit. 17-aastane mängumees tõi 7 punkti. Mõlema meeskonna poolelt käisid väljakul kõik üles antud mehed.

Rocki parimana tõi Kristo Saage 18 punkti, tabades seitsmest kaugviskest 5. Marek Doronin lisas 12 punkti ja 10 lauapalli. 12 jäi ka Egidijus Dimša arvele.

Tarvast vedas Brandis-Raley Ross, kes viskas 63 punktist tervelt 28. Anthony Stewart lisas 17 punkti ja 7 lauapalli.

Finaalseeriaga tehakse algust järgmisel neljapäeval, 9. mail, Saku Suurhallis. Finaal peetakse tavapäraselt nelja võiduni.

Pronksiseeria algab TYCO Rapla ja Tarva vahel Raplas juba pühapäeval. Medali saab meeskond, kes võidab kaks kohtumist.