Kalev võitis avaveerandi 28:23, olles viimase 2 minuti ja 47 sekundiga välja tulnud 13:23 kaotusseisust. Poolajale mindi Kalev/Cramo 51:47 juhtimisel, viimase veerandi eel oli Eesti meistri edu 75:65.

Seitse minutit enne kohtumsie lõppu jõudis Tartu kolme punkti kaugusele 73:76, kuid kaks järjestikku kolmest suurendasid külaliste eduseisu taas üheksale silmale. Kuigi üle 12-punktiliseks Tartu täna vahet ei lasknud, siis võõrustajad rohkem löögiulatusse ei jõudnud.

Branko Mirkovic viskas Kalevi parimana 29 punkti, Isaiah Briscoe lisas 16, Bojan Subotic 12 ja Martin Dorbek 10 silma. Tartlasi vedas Vytenis Cizauskas 25 punktiga, Carl Engström sai kirja 16 ja Kristjan Kitsing 15 punkti. Julius Kazakauskas hankis Tartule 11 lauapalli ja viskas 8 punkti.