Avaveerandi võitis Pärnu 20:19, kuid poolajavileks pääses ette Kalev 40:34. Kolmanda veerandi lõpus kärises vahe esmakordselt kahekohaliseks ning otsustavale neljandikule mindi kalevlaste eduseisus 67:56. Lõplik vahespurt tehti kohe lõpuveerandi alguses.

Kalevi poolel jõudsid neli meest kahekohalise punktiskoorini: Martin Dorbek viskas 19, Kristjan Kangur 14, Thomas van der Mars 11 ja Janari Jõesaar 10 silma.

Lauavõitluse 41:29 võitnud, kuid kalevlastest 12 pallikaotust enam teinud (19:7) pärnakate resultatiivseim oli Karl-Johan Lips 18 punktiga. Karl-Martin Kask lisas külaliste kontosse 13 silma.

Cramol on nüüd kirjas kaks võitu, Pärnul omakorda kaks kaotust. Avamängus alistas Kalev lisaajal Rapla Avis Utilitase 78:76, Pärnu alistus Tallinna Kalev/TLÜ-le 72:78.