Võit ei tulnud Kalevile sugugi kergelt, sest avaveerand kaotati 21:24 ning veel kolmanda veerandi lõpuminutitel oli mänguseis tasakaalus. Eile Idaliigas BC Himkiga mänginud kalevlased lõpuveerandil end üllatada siiski ei lasknud.

Kalevi resultatiivseimad olid Frank Elegar ja Rain Veideman 17 punktiga. 32 minutit rassinud Elegar võttis ka 11 lauapalli. Erik Keedus ja EJ Singler lisasid mõlemad 13 punkti. TTÜ poolel kogus Andrew Arnold 18 punkti ja 9 lauapalli. Mängus ei teinud kaasa Armands Škele, kes vigastas soojendusel põlve. Kalevi klubi teatel selgub vigastuse tõsidus ilmselt homme.

Kalev/Cramo jätkab liidrikohal, neil on tabelis 22 võitu ja 4 kaotust. TTÜ (6-13) on seitsmendal kohal.

Järgmise mängu peab Kalev/Cramo juba eeloleval neljapäeval, kui Balti liiga play-offi avavoorus kohtutakse Panevežyse Lietkabelise meeskonnaga. Mäng Saku Suurhallis algab kell 18.30.