Poolajale ühepunktilises eduseisus läinud TTÜ eest tegid kenad esitused Joonas Järveläinen ja Sten Olmre. Järveläineni nimele jäid 24 punkti ja 9 lauapalli, Olmre lisas 16 silma.

Võitjate poolelt sai Janar Talts parimana kirja 18 punkti, Tanel Sokk lisas 15 ning oma Tartu-debüüdi teinud Janar Soo 13 punkti.

Meistriliiga tabelis kindlustas Tartu võiduga oma esikohta - ülikoolitiimil on kirjas kuuest mängust kuus võitu, samuti kuus võitu, aga ka kaks kaotust saanud TTÜ jätkab kolmandal kohal.

Enne mängu:

Kaks ülikoolitiimi kohtusid viimati oktoobri lõpus karikavõistluste veerandfinaalis ja toona olid tartlased vastastest üle koguni 85:38.

Kui konkreetne mäng välja jätta, on TTÜ hooaja algus kulgenud aga üpris kenasti ning koduses meistriliigas on neil kuuest mängust kirjas vaid üks kaotus.

Kolmapäeval FIBA Europe Cupil edasipääsulootused minetanud taaralinlased jätkavad seevastu täisedu ja 4 võiduga.

Tabeliseisu kõrval peaks duelli lisavürtsi andma ka fakt, et oma debüüdi Gert Kullamäe juhendatavas tiimis saab suure tõenäosusega kirja Kalev/Cramost Lõuna-Eestisse kolinud Janar Soo.