Rakverel kukkusid seejuures juba normaalajal vigadega välja eesliinimehed David Haughton, Reinar Hallik ja Julius Brooks.

Rock võitis täna avaveerandi 18:14 ja juhtis poolajavileks 38:32, kuid kaotas siis kolmanda veerandi 9:21. Pingeliselt kulgenud neljandal veerandil oli Rockil võimalus lõpusekunditel mängu saatus enda kasuks kallutada, ent tartlased ei suutnud rünnakuaja jooksul viskelegi jõuda. Kui esimene lisaaeg kulges punkt-punkti heitlusena, siis teisel lisaajal asusid Tarva mängijad kiiresti juhtima ning hoidsid 3-4-punktilist edu lõpuni.

Raley-Ross võttis lisaks 41 punktile 13 lauapalli, Juris Umbraško toetas võitjaid 17 punkti ja 7 lauapalliga. Rockile tõi Janar Talts 18 punkti ja 12 lauapalli, Tanel Sokk lisas 13 ja vigadega välja langenud Joosep Toome 12 punkti.

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub kolmapäeval Rakveres.

Teises poolfinaalis, kus kohtuvad BC Kalev/Cramo ja Rapla TYCO, peetakse esimene mäng pühapäeval.