Hetked enne kohtumise algust selgus, et korvpalliväljaku lauakonstruktsioon on kinni jäänud ning ei tule seina küljest alla. Pärast arutlemisi Tartu meeskonna ning kohtunikega otsustati kohtumine pidada nö. ristipidi ehk tribüünid tõmmati kokku ja mäng toimus Gert Kullamäe sõnul nö. "võimlemistunni" korvpallilahinguna.

Mõneti võõrastes tingimustes püsis kohtumine eriti tasavägine kuni kolmanda veerandaja keskpaigani. Rock võitis avaveerandi 21:19 ja juhtis poolajaks 38:37. Kolmandal veerandil suudeti vahe paaril korral kahekohaliseks kasvatada, kuid raplakate visa mäng hoidis neid kuni neljanda veerandi avaminutiteni siiski lähedal. Seejärel kasvatas Rock edu 22-punktiliseks ning kuigi Rapla tegi 15-2 spurdi, ei suudetud lõplikult järele võtta.

Tartu poolelt said mänguaega kõik peale Marek Doronini. Timo Eichfuss tõi 17 punkti, Tanel Kurbas ja Vilmantas Dilys lisasid 14. Rapla poolelt olid parimad Rait-Riivo Laane ja Sven Kaldre, kes tõid mõlemad 20 punkti.

Rock jätkab meistrivõistlusi 27 võidu ja 2 kaotusega. Raplal on seitsmendana 9 võitu ja 21 kaotust.