Tarvas alustas kohtumist tormiliselt 11:0 spurdiga ning juhtis esimese veerandaja järel 24:12. Teise veerandi keskpaigaks vähendas Rapla kaotusseisu seitsmele punktile (31:24), kuid poolaja võitis Tarvas siiski suurelt 40:27. Kolmanda veerandaja järel seisid tablool numbrid kodumeeskona kasuks 60:43.

Tarva parim oli täna David Haughton 17 punkti ja 12 korvisööduga, 17 silma sai kirja ka Sten-Timmu Sokk, 16 punktiga toetas Brandis Raley Ross ja 15 punktiga Mario Paiste. Raplal viskas Rait Keerles 14, Rait-Riivo Laane 12 ja Ernestas Ezerskis 11 punkti.

Võit tõstis Tarva B-alagrupis Raplast mööda kolmandale kohale. Raplale oli see kolme võidu kõrvale kolmas kaotus.

Valga võitis kodus TTÜ-d 73:69 ning Pärnu pidi võõrsil Pasvalyse Pieno zvaigzdesilt vastu võtma 62:77 kaotuse.