Tarvas võitis avaveerandi 19:17 ja läks poolajale 39:36 eduseisus. Enne otsustavat veerandit oli seis 63:59 Andres Sõbra hoolealustele ning seda edu kodumeeskond enam käest ei andnudki.

Tarvas tabas kahepunktiviskeid 43-st 23 ning kaugviskeid suisa 18-st 10. Rockil olid vastavad numbrid 45-st 23 ning 17-st 7. Rakverelased teenisid 22 vabaviset, millest läbisid rõnga 15, Rock tabas aga 16-st 14.
Kuigi üleplatsimehena kogus Brandis Raley-Ross 28 punkti, oli hoopis Reinar Hallik täna see, kes Rakvere teisel poolajal ohutusse kaugusesse tüüris. Tema kontole kanti 18 puntki, 7 korvisöötu ja 5 lauapalli. Juris Umbraško lisas 14 ja David Haughton 11 punkti.

Tartlaste parim oli Tanel Sokk 25 punktiga, Gert Dorbek ja Tanel Kurbas lisasid 12 punkti. Janar Taltsi arvele jäi täna 11 punkti ja 10 lauapalli.

Poolfinaali otsustav mäng peetakse juba homme kell 19.00 Tartus.