Rock juhtis tasavägiselt kulgenud avaveerandi järel 19:17 ning pani seejärel sisse teise käigu, kasvatades kahe järgneva veerandajaga eduseisu juba 17-punktliseks (63:46). Tarvas küll üritas mängu pööret tuua, ent täna tartlased selleks mingit võimalust ei andnud.

Rocki parim oli Janar Talts 23 punkti ja 12 lauapalliga. Brandis Raley-Ross viskas Tarva poolel 24 punkti. Tartu võitu jäi varjutama Augustas Peciukeviciuse vigastus, kes pidi platsilt lahkuma viimasel veerandil. Hetkel on veel selgusetu, kui tõsise traumaga on tegemist.

Seeria neljas mäng on teisipäeva õhtul Rakveres.

Avamängu Tartus võitis Tarvas teisel lisaajal 84:81, kusjuures Brandis Raley-Ross viskas võitjate parimana 41 punkti. Kolmapäeval Rakveres viigistas Rock seeria 71:65 võiduga. TÜ/Rocki poolt viskas Augustas Peciukevicius 19 punkti ja andis 6 resultatiivset söötu, Janar Talts tegi kaksikduuli 15 punkti ja 19 lauapalliga.

Teises poolfinaalis juhib BC Kalev/Cramo 2-0 Rapla TYCO-t ning selle seeria kolmas mäng peetakse esmaspäeval kell 19.00 Saku Suurhallis.