Juba avaveerandi seitsmendal minutil juhtis Rock 19:8 ning võitis esimese neljandiku 29:18. Poolajale läks Rock 66:39 eduseisult, viimane veerand algas tartlaste 83:56 juhtimisel.

Vincent Simpson viskas Rocki parimana 30 punkti, korjas 7 lauapalli ja jagas 8 resultatiivset söötu. 17 punkti ja 9 lauda sai kirja Joosep Toome, 12 punkti ja 6 lauda kanti Timo Eichfussi ja 11 silma Marek Doronini arvele.

Hito tulemuslikum oli Joseph Prophet 26 punktiga, kahekohalise arvu punktideni jõudsid veel Edvard Trumm (17) ja Siim Laur (13).

Rocki visketabavus oli 63,2 %, Hitol 41,9 %. Kolmeseid tabas Rock 21-st 8, Hito 19-st 7, lauavõitluse võitis Rock 39:29.

Teistes tänastes mängudes on Raplas kell 17 vastamisi sealne TYCO ja KK Pärnu. Samal ajal panevad Jõhvis palli mängu Rakvere Tarvas ja Kalev/Cramo. Seda mängu kannab üle Delfi TV.