Tarvas võitis avaveerandi 17:15, kuid poolajaks pääses Kalev/Cramo ette 46:41. Kolmanda veerandajaga kasvatas Kalev eduseisu ning viimasele perioodile mindi 10-punktilises eduseisus, kuus ja pool minutit enne lõppu juhiti juba 74:58.

Sellelt seisult tuli Tarvas kolme minutiga mängu tagasi 13:0 spurdiga, jõudes 3.22 enne lõppu pärast Rait Keerlese ebasportlikku viga ja Reimo Tamme tabavat vabaviset vaid kolme punkti kaugusele. Tamme vabavisetele järgnenud rünnakul eksis Tarvase leegionär Anthony Stewart korvi alt lihtsal viskel, Kalev vastas otsustava 5:0 spurdiga, mille jooksul viiest punktist neli tõi Gary Wilkinson.

Kalevi poolelt tegid suurepärased esitused Gary Wilkinson ning Armands Škele, mõlema arvele kogunes 19 punkti. Frank Elegar lisas 12 punkti ja võimsad 17 lauapalli. Mängu parim oli Tarvase Brandis Raley Ross, kes kogus 29 punkti, 11 lauapalli ja 5 söötu.

Võiduga kindlustas Kalev/Cramo tõenäoliselt meistriliigas teise koha, jättes Rakvere Tarva kolmandaks. Tarvas kohtub juba laupäeval kell 17 Raplas kohaliku TYCO-ga, mängu näeb otseülekandes Delfi TV-st.

Õhtu teises vastasseisus võttis Valga Maks&Moorits kodusaalis 66:58 võidu Tallinna Kalevi üle. Valga parim oli 19 punktiga Edi Sinadinovic. Mihkel Kurg tõi kaotajatele 17 punkti.