Kalev alustas tänast mängu väga võimsalt, asudes esimese viie minuti järel juba 15:2 juhtima. Kui vahepeal kasvatati edu juba 18-punktiliseks (23:5), siis avaveerandi lõpuks kahanesid edunumbrid 29:15-le.

Teisel veerandil mängupilt ei muutunud ning visketabavusega jätkuvalt suurtes raskustes olnud Tarvas leidis end seitsmendal minutil juba 28-punktilisest kaotusseisust (20:48). Poolajavileks oli kodumeeskond taga 31:53.

Kolmandal veerandil sai ka Tarvas oma mängumasina lõpuks käima. 23:13 vahespurdi järel vähendati kaotusseis 12-punkitiliseks, veerandaja lõpuks olid Tarva kaotusnumbrid 56:70.

Neljandal veerandil jätkas Tarvas suurt tagasitulekut ning järk-järgult vahet vähendades jõuti 1.20 enne lõppu seitsme punkti kaugusele - 78:85. Viimase minuti alguses oli Rakverel võimalus jõuda isegi neljale punkti kaugusele, ent Juris Umbraško kolmepunktivise ei tabanud. Sealt edasi hoidis Kalev oma eduseisu kindlalt lõpuni.

Koduse meistriliiga play-off`is juba 31 mängu järjest võitnud Kalev/Cramo juhib nüüd poolfinaalseeriat 2:0. Täna olid nende resultatiivsemad Curtis Millage 21, Vlad Moldoveanu 19 ja Frank Elegar 16 punktiga. Tarva poolel viskasid Maris Laksa 23 ja Giedrius Gustas 21 silma.

Seeria kolmas mäng on pühapäeval Tallinnas.