FOTOD JA VIDEO: Rakvere Tarvas võttis Tartu Rocki üle vägeva võidu!

(131)
Vaata tipphetki!

Korvpall. Rakvere Tarvas vs. Tartu Rock

Rakvere Tarvas üllatas Alexela Korvpalli Meistriliigas kodusaalis Tartu Rocki 75:71 võiduga.

Seitse minutit esimesest veerandajast peeti pingelist punkt-punkti heitlust, kuni Rock alates 13:13 viigiseisust 7:0 vahespurdi tegi. Avaveerandi võitis Rock 22:17.

Teine veerandaeg algas Juris Umbrasko tabava kaugviskega, mis tõi Tarva tagasi miinus kahe punkti peale. Janar Talts vastas sellele pealtpanekuga, kuid Brandis Raley-Rossi ja Sten-Timmu Soku visete järel olid tablool taas viiginumbrid 24:24. Veerandaeg jätkus vaheldumisi juhtima minnes ning lõppes Rocki napi 39:37 paremusega.

Kolmandat veerandaega alustas Rock 6:0 spurdiga ning veerandi keskpaigaks juhtisid tartlased seitsme punktiga. Veerandi lõpuks vähendas Tarvas kaotusseisu viiele punktile 51:56.

Kahe minutiga pööras Tarvas viiepunktise kaotusseisu 58:56 eduks ning dikteeris kohtumist kuni lõpuni, juhtides kõrghetkel kuue punktiga. 40 sekundit enne lõppu tabas Gert Dorbek kaugviske ning tõi Rocki kahe punkti kaugusele 73:71, kuid Roberts Stumbrise vabavisked viis Tarva taas nelja silmaga ette 75:71. Selle skooriga ka kohtumine lõppes.

Võitjate parimad olid Roberts Stumbris 17 punkti ja 11 lauapalliga, Brandis Raley-Ross 16 punkti ja 7 lauaga ning Sten-Timmu Sokk ja David Haughton 12 punktiga. Rocki poolelt viskas Tanel Kurbas 18 punkti, Gert Dorbek ja Timo Eichfuss kogusid 10 silma.

Valga/Maks&Moorits oli kodus 73:66 parem TLÜ/Kalevist ning TYCO Rapla alistas 89:71 TTÜ KK.