TTÜ võitis avaveerandi 18:15 ning poolaja 40:27. Viimast veerandit alustati väljakuperemeeste 56:47 juhtimisel. Kui mängida jäi veel 2.50, tõi Janar Soo kolmepunktivise raplakad kahe punkti kaugusele 58:60 ning Ernestas Ezerskise vabavise vähendas vahe ühele punktile.

Veel seitse sekundit enne lõppu oli Ezerskise vabavisete järel Rapla kaotusseis vaid punktine, kuid ka Andrew Arnold oli kahe sekundi pärast teise korvi vabaviskejoonel kindel ning vormistas seal lõppskoori. Lõpusekundil eksis Sander Saare kaugviskel.

Võitjate parimana viskas Mooses Kaja 17 punkti, Joonas Järveläinen lisas 12 punkti, Toomas Raadik 11 punkti ja 11 lauapalli. Rapla edukaimad olid 16 punkti ja 9 lauapalliga Domagoj Bubalo, 15 punktiga Soo ja 10 punktiga Ezerskis.

Teises samal ajal peetud kohtumises võitis Valga/Maks&Moorits 80:71 KK Pärnut. Reinis Strupovics oli võitjate resultatiivseim 27 punktiga, Jurijs Aleksejevs viskas 23 punkti ja koras 15 lauapalli. Pärnakatel viskasid Rannar Raap ja Nemanja Miljkovic mõlemad 14 punkti, Renato Lindmets lisas 12 silma.