Rock alistas TTÜ 75:55. Üliõpilased suutsid tartlastele vastu panna vaid avaveerandi, mis lõppes 17:17 viigiseisul. Poolajaks juhtis Rock juba 17 punktiga ning enam vastaseid lähemale ei lubatudki.

Rock haaras kohtumises tervelt 21 ründelauda ning võitis lauavõitluse kokkuvõttes 52:39.

Uhke esituse tegi Janar Talts, kes tõi 15 punkti, 16 lauapalli, 6 söötu ja tegi kolm vaheltlõiget. Joosep Toome toetas 12, Tanel Kurbas 11 ja Timo Eichfuss 10 punktiga. TTÜ poolelt jäi 12 puntki ja 8 lauapalli Andrew Arnoldi nimele.

Sarnane mäng toimus ka Raplas, kus Kalev kaotas kodumeeskonnale avaveerandi 21:23, kuid jäi poolajaks taha juba 13 punktiga ning edaspidi vahe vaid kasvas.

19 resultatiivset söötu vastaste kaheksa vastu teinud Rapla parim oli 19 puntkiga Janar Soo. Domagoj Bubalo lisas 13, Rait-Riivo Laane, Rait Keerles ja Andre Pärn 11 punkti.

Tabelis on Rockil kirjas 21 võitu ja 5 kaotust. Juhib Kalev/Cramo 22 võidu ja nelja kaotusega. Raplal on kolmandana 13 võitu ja 6 kaotust.