Nii ei läinud. Tartlased alistasid pärnakad ülisuurelt 105:68 ja võtsid 12. võidu järjest.

Kohtumine püsis tasakaalus vaid esimesed kolm minutit. Seejärel tegi Rock 12-0 vahespurdi ning asus 18:7 juhtima. Avaveerand kuulus Tartule 26:13, poolajale mindi 48:33 eduseisus. Viimase veerandi eel juhtis Rock 77:52.

Rocki poolelt viskasid üle 12 punkti tervelt kuus mängumees. Parim oli Valmo Kriisa, kes tõi 19 punkti, 5 lauapalli ja 5 söötu. Timo Eichfuss ja Vincent Simpson lisasid 18, Augustas Peciukevicius 16 punkti, 7 lauapalli ja 5 söötu. Tanel Kurbas lisas 14 ja Vilmantas Dylis 12 punkti. Pärnule tõi Rannar Raap 20 punkti.

Tartule oli turniiritabelise tegemist 13. võiduga ühe kaotuse kõrval. Pärnu teenis kaheksanda kaotuse kuue võidu kõrvale.

Mõlemad meeskonnad võitlevad sel nädalavahetusel ka Eesti karikavõistluste Final Four'il. Rock läheb laupäeval Tartu Spordihoones vastamisis Rakvere Tarvaga, KK Pärnu kohtub BC Kalev/Cramoga. Kohtumisi saab jälgida Delfi TV vahendusel otsepildis.