Esimese veerandaja viie punktiga kaotanud Aivar Kuusmaa hoolealused ärkasid teisel veerandajal, minnes poolajale juba 38:31 eduseisul. Kolmandal veerandajal venitati vahe kohati juba üle 20 punkti ja tundus, et kodumeeskonna võitu täna midagi ei väära.

Noortekoondise mängumehed aga alla ei andnud ja viimasel veerandajal pakuti Raplale korralik lahing, mille tulemusena kaks minutit enne lõppu tablool 71:71 viiginumbrid põlesid. Kindlama lõpuga võtsid Rapla mehed siiski oma, teenides tabelisse juba hooaja kaheksanda võidu.

Võitjate poolelt paistis täna kaksikduubliga silma Will Artino, kes Noortekoondise vastu 21 punkti ja 16 lauapalli kirja sai. Audentese tiimi resultatiivseimana viskas 19 silma Siim-Markus Post, Sander Raieste toetas teda 17 punktiga.

Täna oli võistlustules ka tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Rock, kes koduplatsil kindla 93:63 (32:20, 21:15, 18:10, 22:18) võidu Pärnu Sadama üle võttis.

Taaralinlaste parimana viskas 21 punkti Tanel Kurbas, Karolis Petrukonis toetas teda 15, Evaldas Žabas 13 silmaga. Pärnu resultatiivseimaks kerkis 16 punkti visanud Paulius Petrilevicius.