Lauavõitlust selgelt domineerinud (37:24) ja head kaugvisete tabavust (32/14) näidanud Kalev juhtis poolajavileks kümne punktiga ning tegi lõpliku vahespurdi viimase veerandi alguses, kui eduseis kasvatati juba 24-punktiliseks (86:62).

Kalevi resultatiivsemad olid Morris Curry 17, Gregor Arbet 16 ning Shawn King ja Mario Delaš võrdselt 15 punktiga. Korvi alt vähe punkte saanud Rockile tõid tagamehed Evaldas Žabas 16 ja Tanel Sokk 15 punkti.

Mängu avaveerand oli oodatult väga võitluslik ja tasavägine - kümne mänguminuti järel oli ees Kalev 27:21. Korvi all võimutsenud Kalev oli võtnud juba 12 lauapalli Rocki kolme (!) vastu.

Teise veerandi esimese viie minutiga kasvatas Kalev eeskätt Curry punktide abil vahe juba 15-punktiliseks (40:25). Avapoolaja lõpus suutis Rock kosuda, vähendades pikaks vaheajaks vahe 51:41-le. Delaš ja Curry olid toonud kodumeeskonnale vastavalt 11 ja 10 punkti, Rocki tulemuslikum oli Tanel Sokk 13 punktiga.

Ka kolmas veerand ei pakkunud Rockile midagi rõõmustavat - Kalev valitses jätkuvalt lauas, tabas hästi kaugviskeid ja juhtis viimase neljandiku alguseks 76:62. Otsustava vahespurdi tegi Kalev viimase veerandi esimese kahe ja poole minutiga, mil vahe kärises juba 24-punktiliseks.

Seeria teine mäng on juba kolmapäeval taas Tallinnas.