Terve tänane kohtumine oli väga tasavägine. Rock juhtis veel kolm minutit enne lõppu 80:75, kuid itaallased tegid minuti jooksul 7:0 vahespurdi. Tartlased viigistasid 82:82-le, ent Cantu vastas poolteist minutit enne lõppu Awudu Abassi tabava kaugviskega.

Tanel Kurbas tõi tartlased pool minutit enne lõpusireeni kahe punkti kaugusele (83:85), kui realiseeris kahest vabaviskest ühe, ent see oli ka kõik. 11 sekundit enne sireeni viis Walter Hodge Cantu vabaviskejoonel neljaga ette ning tartlased enam korvini ei jõudnud.

Lõpusekunditel kaugviskel eksinud Evaldas Žabas tõi Rockile 26 punkti, Janar Talts panustas 17 punkti ja 12 lauapalli. Võitjate poolel tegi Rockile enim pahandust Jajuan Johnson, kes viskas 24 punkti ja võttis 9 lauapalli.

Cantul ja Elan Chalonil on nüüd turniiritabelis 2 võitu, Rock ja Krasnojarski Jenissei jätkavad võiduta.

Esimese mängu R-vahegrupis pidasid nii Rock kui Cantu veel eelmise aasta sees. Kui Eesti klubi kaotas võõrsil 67:76 Elan Chalonile, siis Cantu võitis kodus 95:92 Jenisseid.