Mäng läks käest kohe esimesel poolajal, mille järel Jenissei juhtis 51:36. Vastaste resultatiivseim oli 17 punktiga Denis Zahharov, Cramo poolelt viskas 17 punkti Gregor Arbet.

Jenissei visketabavus väljakult oli 49 protsenti, Kalev/Cramol 42. Lauavõitlus Jenisseile 46-27, ründelauad 16-8. Teisel poolajal oli väikseim vahe 5 punkti, lähemale Cramo ei saanud. Ei aidanud ka vastaste 20 pallikaotust, esimesel poolajal anti liiga palju käest.

Kalev/Cramo võimalused alagrupist edasi pääseda muutusid ülimalt teoreetilisteks.

Eelinfo:

Kalev alustas eurohooaega kodus 81:92 kaotusega Rishon LeZion Maccabile, millele lisandus eelmisel nädalal võõrsil 78:80 allajäämine Sofia Lukoil Akademicule.

Jenisseil on aga kirjas 75:68 võit Akademicu ning 72:68 võit Maccabi üle.

Venemaa klubi kolm peamist skooritegijat on kahes esimeses mängus olnud ameeriklased David Kennedy (15 punkti mängus), Delroy James (14 p) ja Tony Taylor (14 p). Meeskonda, mis on VTB Ühisliigas kogunud tänavu sarnaselt Kalevile kaks võitu, juhendab sellest hooajast Oleg Okunov, kes tüüris Jekaterinburgi Urali kahel hooajal järjest (2012 ja 2013) Vene superliiga (meie mõistes esiliiga) võitjaks.

Kalevi ja Jenissei viimase omavahelise mängu (veebruaris Ühisliigas) suutis Kalev võõrsil 87:83 võita. Samas eelmise aasta novembris peetud kodumängu Alar Varraku hoolealused kaotasid tervelt 45 punktiga, 66:111.