Vahegruppi kahe kaotusega alustanud Rock vajas hädasti võitu, kuid tänane mäng anti käest juba avapoolajal. Sarnaselt Rockile enne tänast võiduta püsinud Siberi klubi pääses avaveerandi keskpaigaks juhtima 20:5, võitis veerandaja 29:17 ja kasvatas esimese poolaja lõpuks edunumbrid juba 16-punktiliseks (50:34).

Kolmanda veerandi lõpuks vähendas Rock vahe 56:63-le ning otsustava neljandiku alguses jõuti veel ka viie punkti (58:63) kaugusele, ent sealt edasi tegid venelased kuue minutiga 18:3 vahespurdi.

Rocki tulemuslikumad olid Gert Dorbek 21 punktiga, tabades kaheksast kaugviskest viis. Evaldas Žabas viskas 12 punkti, Brian Harper tõi 9 silma ja 9 lauapalli. Üheksa punktini jõudis ka Janar Talts, kuid tema tabas mängust 16st viskest vaid neli (sealjuures kolmesed 1/7).

Lauavõitluse 42:30 võitnud Jenisseil jõudis kahekohalise punktisummani lausa viis meest, nende resultatiivseim oli kaksikduubli teinud David Kennedy 19 punkti ja 10 lauapalliga.

Elan Chalonil on vahegrupi liidrina kolm võitu, Cantul on kaks ja Jenniseil üks võit. Võiduta jätkava Rocki edasipääsulootused on ülimalt teoreetilised. Järgmisel nädalal võõrustavad tartlased Elan Chaloni.