Kärisema hakkas kohe, kõik veerandajad kaotas Bakken Bears vähemalt 9-punktilise vahega. Hävitavalt saadi lüüa lauavõitluses, kus numbrid olid 24-55!

"Meie eriline tähelepanu kohtumise eel oli lauavõitlusel, aga põrusime täiega," sõnas Kitsing mängu järgsel pressikonverentsil. "Lauavõitlus oli kaotuse peamine põhjus. Mängu alguses saime hakkama, aga paar minutit enne esimese veerandaja lõppu kaotasime kontrolli. Tagasi me enam mängu ei saanud, vastane viskas hea protsendiga," lisas Kitsing.

Taani klubi algviisikusse kuulunud Kitsing tegi iseenesest soliidse esituse kogudes 24 minutiga 14 punkti (visked väljakult 4/7) ja 4 lauapalli. Bakken Bearsi resultatiivseim oli 21 punktiga Devaughn Akoon-Purcell.

Nymburki ridades tegid rünnakul võimsa mängu Bryon Allen ja Vojtech Hruban, kes viskasid vastavalt 35 ja 28 punkti. Hruban tabas väljakult pea eksimatult 10/11.

Bakken Bears jätkab ühe võidu ja seitsme kaotusega, Nymburkil on viis võitu ja kolm kaotust.