Esimese veerandaja võitis Rock 15:13. Kui tartlaste visketabavus mängust oli avaveerandil 43%, siis ukrainlastel kõigest 28%. Teisel veerandil püsis mäng tasakaalus kuni neljanda minutini, kust edasi ei saanud tartlased enam ühtegi punkti. Poolajavileks jäi Rock kaotusseisu 19:30. Ukrainlaste visketabavus mängust oli tõusnud 36%-ni, Rockil langenud aga 28%-ni.

Kolmandal veerandajal jäi Rock korraks juba 15 punktiga (23:38) taha, kuid seejärel tehti koheselt 8:0 vahespurt. Vahet väiksemaks aga enam ei saadud ning otsustava veerandi eel olid tablool külaliste edunumbrid 47:38.

Viimasel neljandikul Himiku edu püsis ning veel kaks ja pool minutit enne lõpusireeni oli Rock kümne punkti (50:60) kaugusel. Järgneva kahe minutiga tegid tartlased 9:0 vahespurdi - Žabase korv vähendas 30 sekundit enne lõppu vahe vaid punktile, 59:60. Seejärel kasvatasid Branden Frazieri vabavisked Himiku edu 62:59-le, Talts eksis kaugviskel ja ukrainlased said veel ühe punkti vabaviskest. Kolm sekundit enne sireeni tõi Talts veel kaks punkti, kuid lähemale 61:63-st Rock enam ei jõudnud.

Talts ja Brian Harper olid Rocki resultatiivsemad 15 punktiga, Žabas kogus 11 silma. Täiseduga jätkavale Himikule tõid leegionärid Frazier ja Matthew Shaw vastavalt 13 ja 12 punkti.