Koha kaheksa parema hulgas on juba kindlustanud Antwerpen Giants (Belgia), Fraport Skyliners (Saksamaa), Krasnojarski Jenissei (Venemaa) ja Rishon LeZion Maccabi (Iisrael). Kaks viimati nimetatut alustasid sarja Kaleviga samast alagrupist.

Iisraeli klubi alistas play-offi avaringis lätlaste Ventspilsi mängudega 2-0. Võõrsil oldi paremad 75:73 ja kodus eile hilisõhtul 93:85. Maccabi visketabavus väljakult oli koguni 63,8 protsenti.

Tartu Ülikool/Rockiga samas vahegrupis mänginud Jenissei seljatas play-offi avaringis 2-0 Türgi kõrgliiga tagumise otsa meeskonna Ankara Türk Telekomi. Võõrsil võitis Venemaa klubi närvilise lõpusekundite heitluse 96:95 ja kodus jäädi peale 75:68. Koduväljakul tuldi teisel poolajal välja 13 punktilisest kaotusseisust.

Skyliners alistas mängudega 2-0 Larnaca AEK ja Antwerpen oli kuivalt üle Villeurbanne´i Asvel´ist.

Antwerpeni veerandfinaali vastaseks tuleb kas Kristjan Kanguri koduklubi Varese Openjobmetis või türklaste Gaziantep Royal Hali. Seeria otsustav kohtumine peetakse kolmapäeval, 2. märtsil Itaalias.