Veerandfinaali eduga 2-0 tagas endale koha nelja hulgas prantslaste Elan Chalon, kes kuulus koos Rockiga samasse vahegruppi. Prantsusmaa liiga keskmik oli kahel korral üle Ukraina meistrist Južnõi Himikust 115:94 ja 83:79.

Kahe võiduni mängitava play-off seeria teist kohtumist Južnõis juhtis Elan Chalon 3. veerandaja alguses juba 15 punktiga 44:29. Ukrainlased võitlesid lõpuni ja jõudsid normaalaja viimastel minutitel mitmel korral kahe punkti peale, ent murrangut ei toimunud. Võitjate suurimad skooritegijad olid 17 punktiga tagamängijad John Roberson ja Tyler Kalinoski.

Kahes paaris on seis 1-1 ja ees ootab otsustav kolmas kohtumine.

Kristjan Kanguri koduklubi Varese Openjobmetis täna alles alustab veerandfinaalseeriat. Esimene mäng Antwerpen Giantsiga peetakse kodus ja pall pannakse mängu meie aja järgi kell 21.30.