Koduväljakul mänginud leedulased juhtisid seejuures viimase veerandi eel veel 11 punktiga, ent otsustav periood kaotati koguni 11:30. Unicsi korvikütt Keith Langford ladus Žalgirise korvi 26 punkti, Art Parakhouski lisas 24 silma. Paulius Jankunas vastas 21 punktiga.

Nii leedulastel kui Kaasani klubil on nüüd tabelis 5 võitu ja 9 kaotust, mis ei anna enamat 12. koha jagamisest.

Kahe Istanbuli meeskonna, Galatasaray ja Anadolu Efesi duellist väljus võitjana viimane tulemusega 86:76. Suurima punktisumma panustas Anadolu Efesi võitu Brandon Paul, kes kogus 19 silma ja tegi viis vaheltlõiget. Galatasaray poolel viskas Blake Schilb 21 punkti.

Belgradi Crvena Zvezda Telekom alistas täismaja kodupubliku ees Madridi Reali 82:70. Marko Simonovic viskas võitjate poolel 20 punkti.

Päeva viimases kohtumises mängis Bambergi Brose Basket koduseinte toetusel üle Pireuse Olympiacose 82:68. Saksamaa klubi alustas mängu 11:0 spurdiga, juhtis teisel veerandil juba 20 punktiga ning külalisi üheksast silmast lähemale enam ei lasknudki. Bambergi ääremängija Darius Miller viskas oma 20-st punktist koguni 15 viimasel veerandajal. Vigastatud Georgios Printeziseta mänginud Olympiacosele tõi Vasislis Spanoulis 15 punkti.