Žalgirisele sai saatuslikuks kehv viimane veerandaeg. Kui kaheksa minutit enne lõppu juhiti veel kuue punktiga, siis lõpuks kaotati neljas veerand 18:29 ja kogu mäng seitsme punktiga.

Leedulaste resultatiivseim oli Nate Wolters 23 punktiga, Brandon Davies ja Arturas Milaknis lisasid võrdselt 14 silma. Enim pahandust tegi Žalgirisele kreeklane Kostas Sloukas, kes viskas 20 punkti ja jagas viis resultatiivset söötu.

Kevadine finalist Fenerbahce jätkab täisedu ehk kolme võiduga, Žalgirisel on võit ja kaks kaotust.

Moskva oblasti Himki on ka pärast tänast võiduta. Venelased jäid reedel koduväljakul alla Istanbuli Anadolu Efesile kõige napimalt, 84:85. Külaliste võidukorvi viskas lõpus raske kolmese tabanud Dogus Balbay. Türgi klubi sai tabelisse teise võidu.

le-eelmise hooaja finalist Olympiakos kaotas kodus suurelt Milano Olimpiale 75:99. Nii Olympiakosel kui Milanol on tabelis kaks võitu ja kaotus.

Tiitlikaitsja Madridi Real tõusis hilisõhtuse mänguga Moskva CSKA ja Fenerbahce kõrvale liidrikohta jagama, kui võitis koduväljakul Baskoniat 97:79. Sergio Llull viskas 23 punkti.