Juba poolajavileks 19-punktise edumaa saavutanud leedulastel jõudis kuus meest kahekohalise punktisummani, resultatiivseim oli Paulius Jankunas 13 silmaga.

Milanole tõi ameeriklane Andrew Goudelock samuti 13 punkti, endine Žalgirise mees Mantas Kalnietis viskas 7 silma, lätlane Dairis Bertans sai kuuest kaugviskest sisse vaid ühe ja piirdus 5 punktiga, leedukas Arturas Gudaitis jäi kuivale.

Žalgiris näitas koguni 65%-list kaugvisete tabavust (13/20, Milano 23%) ja võitis lauavõitluse 36:28.

Leedu suurklubi sai kolme kaotuse kõrvale kolmanda võidu, Milano jätkab ühe võiduga.

Päeva viimases mängus üllatas seni kõik viis mängu kaotanud Istanbuli Anadolu Efes võõrsil FC Barcelonat 89:85 võiduga. Eelmises kohtumises Olympiacose lausa 22 punktiga alistanud Barcelona jäi hätta kolme mehega - serblane Vladimir Štimac viskas 22 ning ameeriklased Ricky Ledo ja Errick McCollum võrdselt 21 punkti. Kevin Seraphin oli hispaanlaste resultatiivseim 19 silmaga, soomlane Petteri Koponen panustas 24 minutiga 10 punkti (sh kaugvisked 2/6) ja kaks lauapalli.

Barcelona jätkab kahe võiduga, Anadolu Efes avas võiduarve.