Avapoolaja lõpus kohati lausa 17 punktiga juhtima pääsenud leedulased lubasid küll Olympiakosel kolmandal veerandajal mängu tagasi tulla, ent Paulius Jankunase tabavad visked perioodi lõpus pöörasid mängu energia taas Žalgirise kasuks ning viimasele veerandile mindi taas 17-punktilises eduseisus.

Viimasel perioodil midagi juhuse hooleks ei jäetud: vahe hoiti stabiilselt 20 punkti ringis ning võeti lõpuks kindel võit.

Võitjate eest tõusis resultatiivseimaks 18 punkti visanud Brandon Davies, Paulius Jankunas lisas 13 ja Kevin Pangos 12 silma. Olympiakose ridades viskas Vassilis Spanoulis 14 punkti.

Kolme võiduni peetavas veerandfinaalseerias läks Žalgiris nüüd 2:1 juhtima ning omab võimalust juba neljapäeval koduplatsil endale pilet Final Fouri lunastada.