Kümme mängu järjest kaotanud türklased võitsid avaveerandi 19:15 ning juhtisid poolajavileks 39:33 ja otsustava perioodi eel 53:49. Veel kaks minutit enne lõppu oli kodumeeskonna edu neli punkti, kuid Žalgiris tegi seejärel võimsa lõpuspurdi 10:2.

Kaunase klubi resultatiivsemad olid Brandon Davies 17 ning lõpus tähtsaid korve toonud Leo Westermann 12 ja Aaron White 10 silmaga.

Žalgiris sai seitsme kaotuse kõrvale kuuenda võidu, millega jagatakse 7.-11. kohta. Darussafaka jätkab ühe võiduga viimasel real.

Tel Avivi Maccabi alistas täna oma kodupubliku ees Himki 79:63. Vahetusest sekkunud Kendrick Ray tõi võitjatele oma Euroliiga karjääri kõrgeimad 17 punkti. Aleksei Švedita mänginud Himki sai kolmanda järjestikuse kaotuse.

Müncheni Bayern alistas võõrsil Milano 80:78 ja tõusis seitsme võiduga kuuendaks. Madridi Real sai tabelisse 11. võidu, kui mängis kodus üle Ateena Panathinaikose 89:68.