Barcelona võitis Istanbulis avapoolaja 47:40, kuid mängis kolmanda veerandiga eduseisu maha. Otsustavat perioodi alustasid hispaanlased 9:0 spurdiga ja läksid seejärel lõplikult oma teed.

Võitjate resultatiivseim oli Chris Singleton 18 punktiga, Ante Tomic panustas võitu 17 silma.

Kui siiani Moskva CSKA-le ja Gran Canariale kaotanud Barcelonal on neljast mängust kaks võitu, siis Darussafakal üks võit.

Kaunase Žalgiris juhtis Panathinaikose vastu teisel veerandil korraks juba 17 punktiga ja veel otsustava perioodi alguses oldi ees 58:51, kuid lõpuga mängiti edu maha. Normaalaja lõpusekunditel oli Nick Calathesil võimalus Panathinaikosele ka võit tuua, kuid tema kaugvise ei tabanud.

Lisaajal võttis Žalgiris magusa võidu 87:83. Brandon Davies tõi leedukate parimana 18 punkti. Panathinaikose resultatiivseimaks kerkis Calathes 22 punktiga.

Nii Žalgirisel kui Panathinaikosel on tabelis kaks võitu.

Moskva CSKA jätkab täiseduga - täna alistati võõrsil Gran Canaria 106:91. Nando De Colo viskas 21 punkti ja jagas kuus resultatiivset söötu.