Avaveerandi 23:17 võitnud hispaanlased kaotasid esimese poolaja napilt 36:38, kuid kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe 46:61-le. Kuigi Laboral Kutxa kaotas veel neli minutit enne lõpusireeni 20 punktiga (50:70), jõuti lõpusekunditel vaid kahe punkti (!) kaugusele. Võitu itaallased aga enam käest ei andnud.

Kangur sai avapoolajal mänguaega ligi 12 minutit ning kogus 4 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/1) ja kaks lauapalli. Kolmanda veerandi alguses tegi eestlane minutiga ühe pallikaotuse ja ühe vea ning rohkem teda enam väljakule ei usaldatudki.

Võitjate parim oli ameeriklane Jamel McLean 13 punktiga, Hispaania tippklubi resultatiivseimana tõid ameeriklane Mike James ja lõpus mitu tähtsat korvi järjest visanud kreeklane Ioannis Bourousis võrdselt 13 silma.