Vene sai 15 minutiga kirja 2 punkti, veel korjas ta 2 lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja 1 vea. Žalgirise edukaim oli 16 punktiga Justin Dentmon, Reali parimana viskas Nikola Mirotic 17 silma, Rudy Fernandez toetas võitjaid 16 ja Sergio Rodriguez 15 punktiga.

Žalgiris jäi suurde kaotusseisu juba esimesel veerandajal, mis kaotati 14:28, poolaeg lõppes Reali 56:32 eduseisul. Viimast veerandit alustati Reali 79:53 juhtimisel.

Vaata Reali ja Žalgirise mängu kokkuvõtet!

Vigastuspausil oleva Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani oli Istanbuli Anadolu Efesi vastu kolm veerandaega tagaajaja rollis, kuid tegi viimase veerandiga 26:11 lõpuspurdi ja võitis mängu 77:73.

Keith Langford viskas 22 punkti, Gentile toetas võitjaid 18 silmaga. Istanbuli parim oli 14 punktiga Dusko Savanovic. Semih Erden tegi kaksikduubli 11 punkti ja 12 lauapalliga.