Kohtumine läks käest ära juba teisel veerandil, mis viigiga lõppenud avaveerandi järel kaotati 12:24.

Täielik häving saabus neljandal veerandil. Vahepeal 21-punktiliseks kasvanud kaotusseis vähenes kiirelt 12-le, kuid siis võttis Maccabi juhtohjad täielikult enda kätte. Seisult 69:57 tegid vastased tervelt 21-0 spurdi!

Kristjan Kangur alustas kohtumist suurepäraselt. Terve avaveerandi kaasa teinud koondislane tabas kaks kaugviset ja ühe keskpositsiooniviske ning tõi 10 punkti. Eestlase arvele jäi lõpuks 13 punkti (2pv 2/2, 3pv 5/3), 4 lauapalli, 2 söötu. Sellega oli ta Siena parim punktitooja koos Bobby Browniga.

Siena lõhkusid tagamängijad Devin Smith ja Yogen Ohayon. Mõlema arvele jäi 19 punkti, Smith tabas seejuures kaugviskeid 6st 5.

Siena jaoks oli vahegrupis tegemist teise kaotusega 6 võidu kõrval. Sellega ollakse endiselt teisel positsioonil. Vahegruppi juhib Regal Barcelona 7 võidu ja 1 kaotusega. Järgnevad Moskva Himki, Caja Laboral ning Olympiakos 4 võidu ja 3 kaotusega.