CSKA alistas pingeliseks kujunenud kohtumises Bilbao Gescrapi 73:71. Neljandal veerandajal 14-punktilises kaotusseisus olnud Bilbao suutis viimastel minutitel vahe minimaalseks vähendada, kuid Vene meeskonna liidrite kindel käsi ei eksinud.

Hoos oli taas Andrei Kirilenko, kes panustas võitu 22 punkti ja 8 lauapalli. Nenad Krstic lisas 13 punkti ja 7 lauapalli. Mängu lõpuhetkedel oma ainsad korvid toonud Miloš Teodosic kostitas 4 punkti ja 8 resultatiivse sööduga. Bilbao parim oli 19 punktiga Aaron Jackson.

Olympiacose kindel mäng lülitas tulemusega 76:69 välja Siena Montepaschi. 1-punktilise kaotusseisuga neljandat veerandit alustanud Olympiakos võitis viimase perioodi 8 punktiga. 19 punkti tõid Vassilis Spanoulis ning Kyle Hines. Siena poolelt olid täpseimad 15 punktiga David Andersen ning Nikos Zisis.

Euroliiga Final 4-is ootab meeskondi ees Regal Barcelona. Viimase poolfinalisti selgitavad Panathinaikos ning Maccabi.