Olympiakos ja Žalgiris vajasid nii nagu ka põhiturniiri viimases voorus võitja selgitamiseks lisaaega. Ja jällegi sai oma tahtmise Žalgiris, võõral väljakul jäädi peale 87:78. Normaalaeg lõppes seisul 72:72.

Hirmsa mängu tegi leedulaste korvialune jõud Brandon Davies, kes viskas 21 punkti, võttis 8 lauapalli (neist 6 ründelauas) ja blokeeris 3 vastaste pealeviset. Üks blokk efektsem kui teine. 20 punkti lisas mängujuht Kevin Pangos, kelle arvele läks ka 6 korvisöötu.

Olympiakosele tõi 25 punkti Vassilis Spanoulis, lisaks andis ta 9 resultatiivset söötu. Samas tegi ka 6 pallikaotust.

Euroliiga põhiturniiri teine meeskond Fenerbahce alustas veerandfinaalseeriat Vitoria Baskonia vastu seisuse kohaselt. Koduväljakul saadi võit 82:73.

Kohe esimesel veerandajal võtsid "türklased" mängu enda kätte ja hoidsid ohje lõpuni. Brad Wanamakerilt 16, Jan Veselylt ja James Nunnallylt mõlemalt 13 punkti. Kostas Sloukaselt kaksikduubel - 10 punkti ja 11 korvisöötu.

Baskonia poolelt oli 16 punktiga tulemuslikum grusiin Tornike Shengelia.