CSKA oli raskustes terve esimese poolaja. Avaveerand kaotati 11:20, vaheajale mindi 27:43 kaotusseisult. Kolmanda veerandajaga vähendati vahet 9 punkti võrra ning 6.55 enne normaalaja lõppu pääseti esimest korda ka juhtima seisul 59:58. Jätkus pingeline punkt-punkti heitlus, mis tipnes lisaajaga.

Veel 29 sekundit enne lisaaja lõppu juhtis Unicaja 75:71, kuid siis upitas Nando De Colo palli korvi, Jayson Granger eksis Malagal mõlemal vabaviskel ning De Colo tõi tabloole 75:75 viigi, tabades lähiviske koos veaga. Vabaviskest vormistaski De Colo lõppskoori ning Carlos Suarez eksis lõpusekunditel kaugviskel.

De Colo viskas CSKA parimana 22 punkti, Sonny Weems ja Andrei Vorontsevitš toetasid võitjaid 12 punktiga. Malaga parimad olid Jayson Granger ja Caleb Green 14, Vladimir Golobovic 12 ja Kostas Vasileiadis 11 punktiga.

Teises B-grupi mängus võitis Tel Avivi Maccabi Electra võõrsil Zagrebi Cedevitat 82:71.

Esimese kaotuse pidi C-grupis vastu võtma FC Barcelona, kes jäi 89:91 alla Istanbuli Fenerbahcele. Müncheni Bayern oli 95:89 parem PGE Turowist ning Milano Emporio Armani alistas 66:64 Ateena Panathinaikose.