Mäng püsis tasavägisena kolmanda veerandi keskpaigani, mil Olympiakos viimati juhtis. Alates seisust 56:55 kuni lõpuni hoidis juhtohjasid kindlalt enda peos Panathinaikos, kes kasvatas lõpuks edu 13-punktiliseks. Teisel veerandil oli Olympiakos juhtinud kõige rohkem 9 silmaga.

Võitjate ridades oli resultatiivseim leedulane Lukas Lekavicius, kelle arvele kanti 17 punkti. Nick Calathes toetas teda 14 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisööduga. Olympiakose tulemuslikumana viskas Georgios Printezis 26 punkti, lätlane Lanis Timma kogus 17 punkti.

Panathinaikosele oli see kahe kaotuse kõrvale neljas võit, Olympiakos jätkab hooaega kolme võidu ja kolme kaotusega.

Õhtu viimases mängus sai Istanbuli Fenerbahce võõrsil napi 74:72 võidu Vitoria-Gasteiz Baskonia üle.

Veel 36 sekundit enne lõppu juhtis Baskonia 70:69. Nikola Kalinici vabavisete järel oli punktine edu juba Türgi klubil. 14 sekundit enne lõppu tegi Matt Janning ebasportliku vea Kostas Slouasele, kes tabas kahest vabaviskest ühe. Viimases lootuses tegi Tornike Shengelia vea Luigi Datomele, kes näitas juba vabaviskejooonel kindlat kätt.

Kuus sekundit enne lõppu läks Shengelia veel kaugviskele, kuid eksis. Viimased kaks punkti viskas hoopis ründelaua noppinud Patricio Garino.

Võitjate edukaimad olid Luigi Datome 16 ja Joffrey LAuvergne 15 punktiga, Baskonia eest viskas Ilmane Diop 17, Shengelia 15 ja Garino 10 punkti.