Žalgiris juhtis avaveerandi järel 32:18. Poolajaks oli leedukate eduseis 44:43 ning kolmanda veerandaja järel juhiti 68:62. Viimase veerandaja võitis Real aga koguni 28:11 ning teenis lõpuks 90:79 võidu.

Võitjate ridades oli suurimaks skooritegijaks Sloveenia koondisega mullu Euroopa meistriks kroonitud ameeriklane Anthony Randolph, kes viskas 16 punkti. Rudy Fernandez lisas 15, Gustavo Ayon 13 ja Sergio Llull 10 punkti.

Žalgirisele tõid Paulius Jankunas 18, Nate Wolters 16 ja Brandon Davies 11 silma.

Real on nüüd viiest kohtumisest teeninud viis võitu. Žalgirise kontol on kaks võitu ja kolm kaotust.
Hooaja esimese võidu sai kirja Moskva oblasti Himki, kes alistas koduplatsil 87:72 Gran Canaria. Ateena Panathinaikos oli võõrsil 72:67 üle Podgorica Buducnostist.
Õhtu viimases kohtumises alistas Milano Olimpia Armani 81:80 Istanbuli Anadolu Efesi. Kohtumise lõppskoori otsustas viimasel sekundil Milano mängumees Mike James, kes tabas koos sireeniga kolmepunktiviske ja tõi kodumeeskonnale napi võidu.