Siim-Sander Vene tegi kaasa 11 ja pool minutit ning kogus selle ajaga ühe lauapalli ning meelitas välja ühe vea. Kristjan Kangur on teatavasti seljavigastusega pikalt platsilt eemal.

Milano alustas kohtumist hästi ning suutis hea visketabavuse pealt kasvatada avaveerandi lõpuks 25:19 eduseisu. Ka teisel veerandil näitas Itaalia klubi kodupubliku ees head mängu, seda eriti tänu Nicolo Mellile, kelle toel poolaeg 43:31 võideti.

Teisel poolajal sai Žalgiris oma mängu paremini käima ning vähendas viimase veerandi eel vahe kuuele. Kuid Milano pidas vastu ning enam lähemale leedulasi ei lubanud.

Melli tegi pea täisuliku mängu, tabades väljakult kümnest üheksa ning tõi 20 punkti ja 9 lauapalli. David Moss lisas 16, Curtis Jerrells 14.

Leedulaste parimad olid Paulius Jankunas ning Martynas Pocius 16 punktiga. Robertas Javtokas lisas 12, Justin Dentmon ning Sarunas Jasikevicius 10.

Žalgiris jätkab kahe kaotusega. Milanol on kaotus ja võit.