Kohtumine kaldus kodumeeskonna kasuks esimese veerandi keskpaigal, kui kreeklased 13:12 eduseisus 7-0 spurdi tegid.

Teisel veerandil jõudis Milano viiele punkti kaugusele, kuid poolajale mindi 38:31 kaotusseisus. Kolmanda veerandaja lõpuminutitel kasvatas Panathinaikos edu juba 15-le ning võttis viimaseks perioodiks kaasa 12-punktilise edu.

Mäng läks käest täielikult viimase veerandi algusminutitel, kui Panathinaikos 6-0 vahespurdi tegi ning 20-punktilise eduseisu võttis. Milano suutis vahe veel kahel korral 14-punktilieks vähendada, kuid enamaks suutelised ei oldud.

Kristjan Kangur pääses platsile 13 minutiks ning tõi 2 lauapalli, 2 söötu, bloki ja tegi ühe vaheltlõike. Ainus teele saadetud kaugvise kahjuks ei tabanud.

James Gist tõi Panathinaikosele 12 punkti, Roko Ukic lisas 11 ja Antonis Fotsis ning Ramel Curry 10. Andrea Gentile oli Milano parim 14 punktiga.

Teised tulemused:
Regal Barcelona - Efes Pilsen 84:65
Malaga Unicaja - Laboral Kutxa 79:93
Galatasaray - Maccabi 84:90
Partizan - Madridi Real 64:80.

Kõik meeskonnad peavad TOP 16 turniiril 14 kohtumist, play-offi pääsuks tuleb vahegrupis jõuda nelja parema hulka. Euroliiga finaalturniir peetakse 16.-18. maini Milanos.