Vigastuspausilt naasnud Kangur viibis platsil 18 minutit ning kogus kaks lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Tema ainus kahepunktivise teed korvi ei leidnud.

Laboral Kutxa tulemuslikumad olid Jaka Blazic 20 ja Ioannis Bourousis 14 punktiga. Teise poolaja koguni 45:30 võitnud Zagrebi poolel andis suurima panuse Jacob Pullen, kes viskas 26 punkti. Miro Bilan lisas 17 silma ja 10 lauapalli.

Nii Zagrebil kui Vitorial on nüüd B-alagrupis 3 võitu ja 2 kaotust.

Siim-Sander Vene tööandja Kaunase Žalgiris mängis täna Kreekas Ateena Panathinaikose vastu ning sai koguni 56:91 kaotuse. Võitjate resultatiivseim oli serblane Miroslav Raduljica 18 punktiga. Vene viskas 14 mänguminuti jooksul 6 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 0/2), võttis kolm lauapalli, jagas kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike.

Žalgirise ja Panathinaikose arvel on C-grupis võrdselt 2 võitu ja 3 kaotust.

D-alagrupis olid vastamisi seni kaotuseta püsinud Moskva CSKA ja Malaga Unicaja. Hispaanlased võitsid Moskvas peetud kohtumises 86:78.