Juba poolajavileks 22-punktilise ülekaalu saavutanud CSKA resultatiivseim oli Cory Higgins, kes tabas seitsmest kaugviskest viis ja tõi 21 mänguminutiga 18 silma. Nando De Colo lisas 17 punkti.

Barcelona parim oli Kyle Kuric 15 silmaga. Thomas Heurtel andis 12 resultatiivset söötu, kuid sai mängust korvi vaid kaks viset 11-st (kahesed 1/8!) ja piirdus viie punktiga.

CSKA võitis avaveerandi 21:17, kasvatas poolajavileks eduseisu 51:29-le ning kuigi kolmas veerandaeg kuulus hispaanlastele 11 punktiga (18:29), pööret mängu enam ei tulnud.

Kui CSKA tabas kaugviskeid 46%-liselt (10/22), siis Barcelona 32%-ga (8/25). Lauavõitlus kuulus venelastele 39:36, pallikaotusi tegid rohkem külalised (16:13).

Ateena Panathinaikos alistas kodus Tel Avivi Maccabi 89:85. Võitjate parim oli Matt Lojeski 20 punktiga.

Müncheni Bayern kaotas oma koduväljakul Istanbuli Efes Anadolule 71:90. Teisel poolajal oma paremuse maksma pannud Türgi klubi resultatiivseim oli endine Kaunase Žalgirise mängumees Brock Motum 14 punktiga. Soomlane Petteri Koponen tõi Bayerni kasuks 10 silma.

Päeva viimases mängus pakkus tiitlikaitsja Madridi Real võimsa viskekontserdi ja alistas Istanbuli Darussafaka Tekfeni 109:93. Kolme veerandaja järel juba 91 punktini jõudnud Reali kõige tulemuslikum oli Anthony Randolph 16 silmaga. Mõlema meeskonna kahepunktivisete tabavus oli ligi 70%!