Barcelona alustas kohtumist võimsalt, võites avaveerandi 25:4, mis on suurim vahe pärast 10 minutit Euroliiga Top 16 turniiri ajaloos. Teisel veerandil juhtis Barcelona veel ka 31:6, kuid veerandaja lõpetas Real 12:0 vahespurdiga ning poolajale mind seisult 40:28.

Kolmas veerandaeg kulges Reali domineerimise tähe all, kes vähendas veerandi lõpuks kaotusseisu 51:52-le. Otsustav periood oli tasavägine kuni viimase minutini, mil tähtsa kolmepunktirünnaku realiseeris Stratos Perperoglou. 54,4 sekundit enne lõppu oli Barca ees 68:64 ja Real võttis aja maha.

Sergio Llull ja Jaycee Carroll eksisid järjest kaugvisetel, Felipe Reyes vähendas vabaviskest seisu 68:65-le ning Joey Dorsey uhas Barcelona poolelt mööda mõlemad vabavisked, kuid kell tiksus armutult ning lõpuhetkede vabavisetetrallis Barcelona enam kaks korda järjest ei eksinud. 65 punkti peale Real jäigi.

Perperoglou oli ka võitjate resultatiivseim 20 punktiga, esimesel poolajal Barcelonat ree peal hoidnud Tomas Satoransky lisas 17 silma. Reali parimana viskas Gustavo Ayon 16 punkti ja korjas 7 lauapalli.

Mõlemad meeskonnad on nüüd F-grupis teeninud 6 võitu ja 5 kaotust, kuid Barcelonale annab eelise omavaheliste mängude võitmine. Seda gruppi juhib edasipääsu kindlustanud Moskva CSKA (8-3) Laboral Kutxa (7-4) ees.