Barcelona tegi Saksamaal varakult 25:2 spurdi ja juhtis kümne minutiga 38:12, kuid Bamberg võitis järgmised veerandajad vastavalt 25:11, 25:17 ja 22:15.

Võitjate parim oli 16 punkti, 7 lauapalli, 5 korvisöödu ja 2 vaheltlõikega Dorell Wright, Ricky Hickmann lisas 14, Bryce Taylor 13 ja Augustine Rubit 10 punkti. Rakim Sanders, kes viskas Barcelona eest avaveerandil 11 punkti, lõpetas 17 silma peal. Adrien Moerman ja Adam Hanga lisasid mõlemad Hispaania klubi poolt 14 ja Kevin Seraphin 13 punkti.

Valencia võitis kodus Milano vastu avaveerandi 20:19 ja poolaja 45:41. Võõrustajaklubi juhtis ka neljanda veerandi eel 64:58, kuid külalised võitsid tasavägise veerandaja 16:10. Esimene lisaaeg lõppes skooriga 85:85. Teisel lisaajal tegi Milano kiirelt sisse 8-punktilise vahe ning juhtis 1.20 enne lõppu kümne punktiga.

Valencia pääses 24 sekundit enne lõppu veel nelja silma kaugusele, kuid Milano enam eduseisu käest ei andnud. Curtis Jerrelis hiilgas võitjate poolel 30 punktiga, Jordan Theodore lisas 20 ja Andrew Goudelock 17 punkti, Kaleb Tarczewski korjas 10 lauapalli. Valencia paremad olid Erick Green 22, Bojan Dubljevic 18, Fernando San Emeterio 16 ning Tibor Pleiss ja Sam Van Rossom kumbki 13 punktiga.